Milwaukee M18 sarokcsiszoló 230mm, hosszú alsó kapcsolóval, max. 65mm vágási mélység, akku és töltő nélkül, Kitbox M18 FLAG230XPDB-0C 4933464114
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nKategóriájában az első 18 voltos, egy akkumulátorral működő, nagy teljesítményű sarokcsiszoló, amely a vezetékes szerszámoktól könnyebb és egy töltéssel akár 68 vágásra képes 42 mm-es rozsdamentes acélcsövekben
\nA tárcsafék gyorsabban lelassítja a tárcsát a jobb felhasználói védelem érdekében
\nKulcs nélküli védőburkolat
\nFIXTEC anya a szerszám nélküli tárcsacseréhez
\nAnti-vibrációs pótfogantyú a csökkentett vibrációért
\nLevehető porvédő a porbejutás megakadályozására\n\n\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Feszültség (V)18
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)6600
Max. vágási mélység (mm)65
Tárcsa átmérő (mm)230
TengelymenetM14
KapcsolóHosszú alsó kapcsoló
Visszarúgás elleni védelemIgen
Feszültség alatti biztonsági reléIgen
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátorral együtt szállítva-
Töltő-
SzállítvaSzerszámkoffer
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa