Milwaukee M18FMS254-0 Fuel gérvágó, 254mm - akku és töltő nélkül 4933451729
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nGyors és pontos vágás a 254 mm-es tárcsának köszönhetően
\nNagy csúszótalp maximális támasztást ad a vágandó anyagnak - stabilitást és pontosságot biztosítva
\nMélységbeállítás
\nAkár 307 vágás 38x89 mm-es puha fába 9.0 Ah akkumulátorral lehetővé teszi az egész napos munkavégzést további akkumulátor töltés nélkül
\nBeépített hordozófogantyú lehetővé teszi a könnyű szállítást a munkaterületen és azon kívül
\nLED fény a munkaterület megvilágítására
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel
\nMilwaukee® M18™ akkumulátorokkal működik\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Feszültség (V)18
Furatátmérő (mm)30
Üresjárati ford.sz. (ford./perc)4000
Max. vágási kapacitás 45° / 45° (mm)205.23 x 51.3
Max. vágási kapacitás 45° / 90° (mm)205.23 x 91.2
Max. vágási kapacitás 90° / 90° (mm)289.3 x 91.2
Max. vágási kapacitás 90° /45° (mm)289.3 x 51.3
Akkumulátor típusaLi-ion
Tárcsaátmérő (mm)254
Súly akkumulátorral (kg)20.0
Szögbeállítás jobbra / balra (°)60 / 50
Hajlásszög beállítás jobbra / balra (°)48 / 48
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa