Milwaukee M18FTHCHS30-0 láncfűrész, felső fogantyús 30 cm akku és töltő nélkül 4933479586
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nFUEL™ technológia - 1 másodperc alatt eléri a maximális teljesítményt.
\nM18™ HIGH OUTPUT™ 8.0 Ah-s akkumulátorral felszerelve akár 150 darab 100 mm x 100 mm-es cédrus vágására alkalmas egyetlen akkumulátor töltéssel.
\nVáltoztatható sebességkapcsoló.
\nSzerszámkötélnek kialakított lyuk a gyors rögzítéshez és a hevederről való eltávolításhoz.
\nErgonomikusan döntött fogantyú a változatos pozícióban történő kényelmes használathoz.
\nA teljesen fém rönktámasz stabilabb vágást és hosszabb élettartamot biztosít.
\nKönnyen hozzáférhető kifolyásmentes olajtartály áttetsző ablakkal.
\nLáncszerszámmal, láncvédő tokkal szállítva.
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor típusaLi-ion
TöltőTöltő nélkül szállítva
Feszültség (V)18
Láncosztás [",]8.3/ .325″
Vezetőszem vastagsága [mm/",]1.1/ 0.043″
Lánc sebesség (m/s)15
Láncvezető hossza (cm)30
Olajtartály kapacitása (liter)0.2
Szállítási terjedelemLáncszerszám, láncvédő tok
SzállítvaKoffer vagy táska nélkül szállítva
Vezetőszemek51
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)4.7 (M18 HB8)
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa