Eaton főkapcsoló 3P 32A beépíthető P1-32/EA/SVB-SW - 53111
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
P1-32/EA/SVB-SW Főkapcsoló 3p 32A beépíthető 053111 Eaton
Termék adatok
Névleges feszültség
690 V
Pólusszám
3
Szélesség méret
49 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
70 mm