Raychem Fűtőháló 10m x 0,6m 300W/m2 WINTERGARD-MAT-230V-10M 1800W 230V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Gyártó neve
Raychem RPG Pvt Ltd.
EAN
Gyártó címe
A- 1401, 14th Floor, Thane One, DIL Complex, Ghodbunder Road, Majiwada,Thane (West) 400 610
Gyártó elérhetősége
cic@raychemrpg.com
Gyártó
Raychem
Kivitel
Gyártó/Márka
Raychem
Mélység
0 mm