Raychem S1052-1-500 tömítőszalag, 500mm x 35mm x 1mm, 1kV 890932-000
9 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Gyártó neve
Raychem RPG Pvt Ltd.
EAN
Gyártó címe
A- 1401, 14th Floor, Thane One, DIL Complex, Ghodbunder Road, Majiwada,Thane (West) 400 610
Gyártó elérhetősége
cic@raychemrpg.com
Gyártó
Raychem
Anyag
egyéb
Szín
fekete
Kivitel
Gyártó/Márka
Raychem
Mélység
0 mm