Schneider Electric PanelSet S3CM - NSYS3CM304020 - HMI kijelzőhöz szekrény H300XW400XD200
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3CM Encl for HMD H300XW400XD200 NSYS3CM304020 Schneider
Spacial S3CM, Ember-gép interfész burkolat. 299 x 400 x 200 mm. Ember-gép párbeszéd alkalmazás, vezérlőszekrény. Hátsó ajtóval. A keret acélból, a díszléc alumíniumból készült. IP54-es és IK10-es védettség. Szürke RAL 7035.
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
220 mm
Magasság méret
415 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
200 mm