Schneider Electric PanelSet S3CM - NSYS3CM404020 - HMI kijelzőhöz szekrény H400XW400XD200
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3CM Encl for HMD H400XW400XD200 NSYS3CM404020 Schneider
S3CM Encl for HMD H400XW400XD200. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: ember-gép interakció alkalmazás - termék vagy komponens típusa: vezérlőszekrény - szekrény névleges magassága: 400 mm - szekrény névleges szélessége: 400 mm - szekrény névleges mélysége: 200 mm - szerelési anyagok típusa: felfüggesztési rendszer - termék felhasználási területe: interfész - készülék összetétel: ajtó zárral 1, első szegély keret 1, megerősített lemez 1, sín 2, test 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
415 mm
Magasság méret
415 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
200 mm