Schneider Electric Altivar 320 - ATVRD15N4 - frekvenciaváltó kiegészítő, visszatápláló modul 320 - 340 - 900 frekvenciaváltókhoz, 15kW
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, visszatápláló modul Altivar 320-340-900 frekvenciaváltókhoz, 15kW ATVRD15N4 Schneider
Regeneratív egység- 15 kW Altivat frekvenciaváltókhoz. termékcsalád: Altivar.
Termék adatok
Szélesség méret
320 mm
Hosszúság méret
610 mm
Magasság méret
210 mm