Schneider Electric Altivar 320 - ATVRU75N4 - frekvenciaváltó kiegészítő, visszatápláló modul 320 - 340 - 900 frekvenciaváltókhoz, 7,5kW
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, visszatápláló modul Altivar 320-340-900 frekvenciaváltókhoz, 7,5kW ATVRU75N4 Schneider
Regeneratív egység- 7,5 kW Altivat frekvenciaváltókhoz. termékcsalád: Altivar.
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
515 mm
Magasság méret
193 mm