Schneider Electric Altivar Easy 610 - ATV610U22N4 - frekvenciaváltó, 3f, 400V, 2,2kW, IP20
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar 610 Easy frekvenciaváltó, 3f, 400V, 2,2kW ATV610U22N4 Schneider
Ez az Easy Altivar 610-es meghajtó egy frekvenciaváltó háromfázisú aszinkron motorokhoz. Névleges tápfeszültségen 380V és 415V AC között működik. Legfeljebb 2,2 kW / 3 LE teljesítményű motorokhoz alkalmas, enyhe túlterhelést (120%-ig) igénylő alkalmazásokhoz. Legfeljebb 1,5 kW / 2 LE teljesítményű motorokhoz alkalmas jelentős túlterhelést igénylő alkalmazásokhoz (150%-ig). Plug & play megoldást kínál, amelynek során a paramétereket gyárilag előre beállítják a kívánt konfigurációra, így segítve a folyamatszabályozás és az üzemeltetési idő megtakarítását. Beépített rádiózavar-bemeneti szűrőkkel rendelkezik, amelyek megfelelnek a változó fordulatszámú elektromos hajtás \termékekre\" vonatkozó EMC-szabványnak IEC/EN 61800-3, 2. kiadás, C3 kategória 1. vagy 2. környezetben. Tömege 2,4 kg, méretei: 145 mm széles, 297 mm magas, 203 mm mély. ezt a meghajtót kifejezetten a víz- és szennyvíz-, valamint az olaj- és gázipari piaci szegmensekben, illetve a folyamat- és gépirányítás, valamint az épületirányítás területén történő szabványos alkalmazásokhoz tervezték."
Termék adatok
Szélesség méret
305 mm
Hosszúság méret
410 mm
Magasság méret
190 mm
Mélység
203 mm
Max. kimeneti feszültség
415 V