Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320D11N4B - frekvenciaváltó, 11kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 sorozatú frekvenciaváltók a komplex gépek motorvezérlésében elengedhetetlen eszközök. A Schneider Electric ATV320D11N4B típusú változtatható fordulatszámú meghajtója 11kW teljesítményű, háromfázisú aszinkron és szinkron motorok vezérlésére alkalmas, kiemelkedő teljesítmény mellett.
Ez a book kivitelű, falra szerelhető frekvenciaváltó 380-500V közötti háromfázisú táplálást igényel, és 27,7A névleges kimeneti áramot biztosít. Az IP20 védettségű készülék ideális ipari környezetben történő felhasználásra. A beépített C3-as EMC szűrő biztosítja az elektromágneses kompatibilitást, így csökkentve a környező elektronikus berendezésekre gyakorolt zavaró hatást.
A kommunikációs lehetőségek terén az ATV320D11N4B rendkívül rugalmas: alapkiépítésben Modbus soros és CANopen protokollokat támogat, de bővítőkártyákkal kiegészíthető EtherCAT, Profibus DP V1, PROFINET, Ethernet Powerlink, EtherNet/IP vagy DeviceNet kommunikációval is. A készülék 7 digitális bemenettel rendelkezik, köztük STO (Safe Torque Off) biztonsági funkcióval, és egy programozható impulzus bemenettel, ami akár 30 kHz frekvenciájú jelek fogadására is alkalmas. A 3 analóg bemenet különböző konfigurációs lehetőségekkel, valamint 1 analóg kimenettel és több relés kimenettel teszi teljessé a vezérlési opciók körét.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320D11N4B - frekvenciaváltó, 11kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Termék típusa: Változtatható fordulatszámú meghajtó
Alkalmazás: Komplex gépek
Változat: Standard verzió
Kivitel: Book
Szerelési mód: Falra szerelhető
Kommunikáció
Kommunikációs portok: Modbus soros, CANopen
Elektromos paraméterek
Névleges tápfeszültség: 380...500 V - 15...10 %
Névleges kimeneti áram: 27,7 A
Motorteljesítmény: 11 kW (nehéz üzem)
Motorteljesítmény (LE): 15 LE
EMC szűrő: Beépített C3 EMC szűrő
IP védettség: IP20
Bemenetek és kimenetek
Digitális bemenetek száma: 7
Digitális bemenet típusok: STO biztonságos nyomaték kikapcsolás (24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm), DI1...DI6 logikai bemenetek (24 V DC), DI5 programozható impulzus bemenet (0...30 kHz)
Digitális bemenet logika: Pozitív logika (source), Negatív logika (sink)
Digitális kimenetek száma: 3
Digitális kimenet típusok: Open collector DQ+ és DQ- (0...1 kHz, 30 V DC, 100 mA)
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenetek típusai: AI1 feszültség (0...10 V DC, 30 kOhm), AI2 bipoláris differenciál feszültség (+/- 10 V DC, 30 kOhm), AI3 áram (0...20 mA vagy 4-20 mA)
Analóg kimenet: Szoftveresen konfigurálható áram (0...20 mA) vagy feszültség (0...10 V DC)
Vezérlési jellemzők
Szinkron motor vezérlési profil: Érzékelő nélküli vektoros vezérlés
Maximális kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Gyorsítási/lassítási rámpák: Lineáris, U, S, egyedi, automatikus DC injektálással
Motor slip kompenzáció: Automatikus a terheléstől függetlenül (0...300% állítható)
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz (állítható), 4...16 kHz (névleges érték alatti teljesítménnyel)
Fékezés módja: DC injektálás
Beépített fékchopper: Igen
Biztonsági funkciók
STO (Safe Torque Off): Igen
SLS (Safely Limited Speed): Igen
SS1 (Safe Stop 1): Igen
Védelmek
Fizikai jellemzők
Szélesség: 180 mm
Magasság: 404 mm
Mélység: 232 mm
Nettó tömeg: 6,8 kg
Átmeneti túlnyomaték: 170...200% a motor névleges nyomatékának
Környezeti feltételek
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti hőmérséklet: -10...50°C (terheléscsökkentés nélkül), 50...60°C (terheléscsökkentéssel)
Hűtőlevegő mennyisége: 156,0 m³/h
Termék adatok
Névleges áram
27.7 A
Kimeneti teljesítmény
11000 W
Kimeneti feszültség
500 V
Védettség
IP20
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
272 mm
Magasság méret
230 mm