Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320D11N4C - frekvenciaváltó, 11kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, kompakt kivitel
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 egy fejlett frekvenciaváltó család tagja, amely kimondottan ipari környezetben, komplex gépekhez és rendszerekhez lett kifejlesztve. A Schneider Electric ATV320D11N4C modell egy 11 kW teljesítményű, 380-500 V háromfázisú tápfeszültséget igénylő változtatható sebességű hajtás, amely kompakt kivitelben készül és falra szerelhető.
Ez a frekvenciaváltó ideális megoldást nyújt összetett ipari alkalmazásokhoz, ahol precíz motorvezérlésre van szükség. A készülék 27,7 A névleges kimeneti áramot biztosít nehéz üzemi körülmények között. Az ATV320D11N4C képes mind aszinkron, mind szinkron motorok vezérlésére különböző szabályozási profilokkal, mint például feszültség/frekvencia arány (5 pontos), fluxusvektoros vezérlés szenzor nélkül (standard), energiatakarékos vezérlés, és sok más módszer. A változtatható kapcsolási frekvencia (2-16 kHz) lehetővé teszi a működés optimalizálását a különböző alkalmazási területeken.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320D11N4C - frekvenciaváltó, 11kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, kompakt kivitel műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Terméktípus: Változtatható sebességű hajtás
Alkalmazás: Komplex gépek
Kivitel: Standard változat
Formátum: Kompakt
Szerelési mód: Falra szerelhető
Kommunikációs lehetőségek
Alap kommunikációs protokollok: Modbus soros, CANopen
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 380...500 V - 15...10%
Névleges kimeneti áram: 27,7 A
Motor teljesítmény: 11 kW nehéz üzemben
Motor teljesítmény LE-ben: 15 LE
EMC szűrő: Integrált
IP védettség: IP20
Be- és kimenetek
Digitális bemenetek száma: 7
Digitális bemenet típusok: STO safe torque off, 24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm; DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V); DI5 programozható impulzus bemenetként: 0...30 kHz, 24 V DC (30 V)
Digitális bemenet logika: Pozitív logika (source), Negatív logika (sink)
Digitális kimenetek száma: 3
Digitális kimenet típusok: Open collector DQ+ 0...1 kHz 30 V DC 100 mA, Open collector DQ- 0...1 kHz 30 V DC 100 mA
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenet típusok: AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI2 bipoláris differenciális feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA vagy más minták konfigurációval), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Analóg kimenetek száma: 1
Analóg kimenet típusok: Szoftveresen konfigurálható áram AQ1: 0...20 mA impedancia 800 Ohm, felbontás 10 bit; Szoftveresen konfigurálható feszültség AQ1: 0...10 V DC impedancia 470 Ohm, felbontás 10 bit
Relékimenetek
Motorvezérlés
Szinkron motor vezérlési profil: Szenzor nélküli vektoros vezérlés
Maximális kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Gyorsítás és lassítás
Teljesítmény jellemzők
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz terhelés csökkentő tényezővel
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Fékezés leállításig: DC injektálás által
Beépített fékszaggató: Igen
Biztonsági funkciók
Biztonságosan korlátozott sebesség (SLS): Igen
Biztonságos leállítás 1 (SS1): Igen
Biztonságos nyomatéklekapcsolás (STO): Igen
Fizikai jellemzők
Szélesség: 180 mm
Magasság: 330 mm
Mélység: 198,0 mm
Átmeneti túlnyomaték: 170...200% a névleges motornyomatékhoz képest
Környezeti feltételek
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti hőmérséklet szállításhoz: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -25...70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
225 mm