Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320D18N4C - variable speed drive, Machine ATV320, 18.5kW, 400V, 3 phases, compact
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 frekvenciaváltó, 18kW/500V/3f, kompakt ATV320D18N4C Schneider
Védettség
IP20
Mélység
229 mm
Max. kimeneti feszültség
550 V