Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320D22N4C - variable speed drive, Machine ATV320, 22kW, 400V, 3 phases, compact
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 frekvenciaváltó, 22kW/500V/3f, kompakt ATV320D22N4C Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
500 mm
Magasság méret
310 mm
Védettség
IP20
Mélység
229 mm
Max. kimeneti feszültség
550 V