Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U11N4C - frekvenciaváltó, 1,1kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, kompakt kivitel
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 frekvenciaváltó család ATV320U11N4C modellje kifejezetten összetett gépek és berendezések motorvezérlésére lett kifejlesztve a Schneider Electric mérnökei által. Ez a kompakt kivitelű, falra szerelhető változat 1,1 kW-os motorok meghajtására alkalmas, és 380-500 V közötti, háromfázisú tápfeszültséggel működik. A készülék különösen alkalmas olyan ipari alkalmazásokban, ahol a motor pontos és rugalmas szabályozása elengedhetetlen.
Az ATV320U11N4C modell 7 diszkrét bemenettel rendelkezik, köztük egy biztonságos nyomatéklekapcsolás (STO) funkcióval ellátott bementtel és 6 logikai bemenettel, melyek közül az ötödik impulzus bemenetként is konfigurálható akár 30 kHz-es frekvenciáig. A bemeneteket pozitív (source) vagy negatív (sink) logikával egyaránt lehet használni. A 3 diszkrét kimenet nyitott kollektoros típusú, melyek 0-1 kHz közötti jeleket tudnak kapcsolni 30 V DC feszültségszinten, maximum 100 mA terheléssel. A készülék 3 analóg bemenettel és 1 analóg kimenettel is rendelkezik, amelyek széleskörű szabályozási lehetőségeket biztosítanak. Az analóg bemenetek között található feszültségbemenet (0-10 V DC), bipoláris differenciál feszültségbemenet (±10 V DC), valamint áramjel bemenet (0-20 mA), míg a kimenet szoftveresen konfigurálható feszültség (0-10 V) vagy áram (0-20 mA) jelre.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U11N4C - frekvenciaváltó műszaki adatok
Fő paraméterek
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Terméktípus: Frekvenciaváltó
Alkalmazási terület: Összetett gépek
Változat: Standard verzió
Kivitel: Kompakt
Szerelési mód: Fali szerelés
Kommunikációs protokoll: Modbus soros, CANopen
Névleges tápfeszültség: 380...500 V - 15...10 %
Névleges kimeneti áram: 3.0 A
Motorteljesítmény: 1.1 kW nehéz üzem esetén
Motorteljesítmény (LE): 1.5 LE
EMC szűrő: Beépített C2 osztályú EMC szűrő
IP védettségi fokozat: IP20
I/O és kommunikációs jellemzők
Diszkrét bemenetek száma: 7
Diszkrét bemenetek típusa: STO biztonságos nyomatéklekapcsolás, 24 V DC, impedancia: 1.5 kOhm; DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V); DI5 impulzus bemenetként programozható: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)
Diszkrét bemeneti logika: Pozitív logika (source), Negatív logika (sink)
Diszkrét kimenetek száma: 3
Diszkrét kimenetek típusa: Nyitott kollektoros DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA; Nyitott kollektoros DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenetek típusa: AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI2 bipoláris differenciál feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA vagy egyéb minták konfigurációval), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Analóg kimenetek száma: 1
Analóg kimenet típusa: Szoftveresen konfigurálható áram AQ1: 0...20 mA impedancia 800 Ohm, felbontás 10 bit; Szoftveresen konfigurálható feszültség AQ1: 0...10 V DC impedancia 470 Ohm, felbontás 10 bit
Relé kimenetek
Motorvezérlési jellemzők
Szinkron motor vezérlési profil: Érzékelő nélküli vektoros vezérlés
Maximum kimeneti frekvencia: 0.599 kHz
Fizikai paraméterek
Szélesség: 105.0 mm
Magasság: 142.0 mm
Mélység: 158.0 mm
Nettó tömeg: 1.3 kg
Átmeneti túlnyomaték: 170…200 % a névleges motornyomaték százalékában
Környezeti paraméterek
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti hőmérséklet működés közben: -10…50 °C derating nélkül; 50…60 °C derating faktorral
Hűtőlevegő térfogata: 18.0 m3/h
Túlfeszültség kategória: III
Termék adatok
Szélesség méret
186 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
178 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
158 mm
Max. kimeneti feszültség
500 V