Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U11N4WS - frekvenciaváltó, 1,1kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP65, szakaszoló kapcsolóval
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 frekvenciaváltó-családba tartozó ATV320U11N4WS egy kimagasló teljesítményű, 1,1 kW-os, háromfázisú változtatható sebességű hajtás, amely kifejezetten komplex ipari gépek motorvezérléséhez lett kifejlesztve. A Schneider Electric által gyártott berendezés zárt, IP65-ös védettséggel rendelkezik, így kiválóan alkalmas olyan környezetben történő használatra, ahol fokozott por- és nedvességvédelem szükséges.
Az ATV320U11N4WS egyik legnagyobb előnye a beépített szakaszoló kapcsoló, amely lehetővé teszi a biztonságos leválasztást karbantartási munkálatok során. A frekvenciaváltó 380-500 V-os háromfázisú tápfeszültséggel működik, és 3 A névleges kimeneti áramot biztosít. A hajtás kompatibilis mind az aszinkron, mind a szinkron motorokkal, így rendkívül sokoldalúan használható különböző alkalmazásokban. A termék többféle motorszabályozási profilt támogat, beleértve a feszültség/frekvencia arányt (5 pontos vagy 2 pontos), a fluxusvektoros vezérlést érzékelő nélkül, valamint az energiatakarékos üzemmódokat.
Az ATV320U11N4WS kiemelkedő biztonsági funkciókkal rendelkezik, beleértve a biztonságosan korlátozott sebességet (SLS), a biztonságos leállítást (SS1) és a biztonságos nyomatékkikapcsolást (STO). Ezek a szolgáltatások megfelelnek a legújabb gépbiztonsági szabványoknak, és csökkentik a kiegészítő biztonsági komponensek szükségességét. A hajtás védelmi funkciói kiterjednek a bemeneti fáziskimaradásra, a kimeneti fázisok és a föld közötti túláramra, a túlmelegedésre, a motorfázisok közötti rövidzárlatra és a termikus védelemre. A frekvenciaváltó 0-599 Hz közötti kimeneti frekvenciát képes biztosítani, és 2-16 kHz között állítható kapcsolási frekvenciával rendelkezik. A készülék méretei 250 x 340 x 200 mm, nettó súlya pedig 6,4 kg. A fali szerelésű kialakítás ±10 fokos függőleges telepítési pozíciót tesz lehetővé.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U11N4WS - frekvenciaváltó, 1,1kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP65, szakaszoló kapcsolóval műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Termék típusa: Változtatható sebességű hajtás
Alkalmazási terület: Komplex gépek
Változat: Szakaszoló kapcsolóval
Formátum: Zárt kivitel
Szerelési mód: Falra szerelhető
Kommunikáció
Kommunikációs port protokoll: Modbus soros, CANopen
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 380...500 V - 15...10 %
Névleges kimeneti áram: 3,0 A
Motor teljesítmény: 1,1 kW nagy terhelésre
Motor teljesítmény LE: 1,5 LE
EMC szűrő: Integrált C2 osztályú EMC szűrő
IP védettségi fokozat: IP65
I/O jellemzők
Digitális bemenetek száma: 7
Digitális bemenet típusok:
- STO biztonságos nyomaték kikapcsolás, 24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm
- DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V)
- DI5 programozható impulzus bemenetként: 0...30 kHz, 24 V DC (30 V)
Digitális bemenet logika: Pozitív logika (source), Negatív logika (sink)
Digitális kimenetek száma: 3
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenet típusok:
- AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit
- AI2 bipoláris differenciál feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit
- AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA vagy más minták konfigurálással), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Analóg kimenetek száma: 1
Motor vezérlés
Aszinkron motor vezérlési profil:
- Feszültség/frekvencia arány, 5 pontos
- Fluxus vektor vezérlés érzékelő nélkül, standard
- Feszültség/frekvencia arány - Energiatakarékos, kvadratikus U/f
- Fluxus vektor vezérlés érzékelő nélkül - Energiatakarékos
- Feszültség/frekvencia arány, 2 pontos
Szinkron motor vezérlési profil: Vektor vezérlés érzékelő nélkül
Maximális kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz derating tényezővel
Védelmi funkciók
Védelmi típus:
- Bemeneti fázis kimaradás: meghajtó
- Túláram a kimeneti fázisok és a föld között: meghajtó
- Túlmelegedés elleni védelem: meghajtó
- Rövidzárlat a motor fázisok között: meghajtó
- Termikus védelem: meghajtó
Biztonsági funkciók
Biztonságosan korlátozott sebesség (SLS): Igen
Biztonságos leállítás 1 (SS1): Igen
Biztonságos nyomaték kikapcsolás (STO): Igen
Fizikai jellemzők
Szélesség: 250 mm
Magasság: 340 mm
Mélység: 200 mm
Nettó tömeg: 6,4 kg
Környezeti jellemzők
Működési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Üzemi környezeti hőmérséklet: -10...40 °C derating nélkül, 40...60 °C derating tényezővel
Tárolási hőmérséklet: -25...70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
305 mm
Hosszúság méret
450 mm
Magasság méret
258 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP65
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
200 mm
Max. kimeneti feszültség
500 V