Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U22N4B - frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 sorozat új generációs frekvenciaváltó családja a Schneider Electric-től, amely kiemelkedő teljesítményt és sokoldalú felhasználhatóságot biztosít komplex ipari alkalmazásokhoz. Az ATV320U22N4B típusú változat egy 2,2 kW-os, háromfázisú, könyv formátumú készülék, amelyet kifejezetten 380-500 V-os hálózatra terveztek. Ez a készülék tökéletes választás a nagy precizitást és megbízhatóságot igénylő ipari folyamatokhoz.
Az ATV320U22N4B frekvenciaváltó számos innovatív funkciót kínál a motorvezérléshez. A beépített vezérlési módok között megtalálható a fluxusvektor-szabályozás szenzor nélkül, a feszültség/frekvencia arányos vezérlés különböző karakterisztikákkal, valamint az energiatakarékos üzemmódok is. A készülék képes mind aszinkron, mind szinkron motorok vezérlésére, és támogatja a négy kvadránsos működést, ami sokoldalú alkalmazhatóságot biztosít különböző ipari környezetekben. A maximális kimeneti frekvencia 599 Hz, ami széles szabályozási tartományt tesz lehetővé.
A kommunikációs lehetőségek tekintetében az ATV320U22N4B széleskörű kapcsolódási opciókat kínál. Alapkiépítésben Modbus soros és CANopen porttal rendelkezik, de számos opciós kommunikációs modullal bővíthető, mint például EtherCAT, Profibus DP V1, PROFINET, Ethernet Powerlink, EtherNet/IP vagy DeviceNet. Ez a rugalmasság lehetővé teszi a készülék integrálását különböző ipari hálózati környezetekbe, támogatva a modern automatizálási rendszereket. A névleges kimeneti árama 5,5 A, tápfeszültség tartománya 380-500 V (+10% / -15%), a készülék IP20 védettséggel rendelkezik és kapcsolószekrénybe szerelhető.
A készülék fizikai méretei kompaktak: 60 mm szélesség, 325 mm magasság és 245 mm mélység, 3,0 kg tömeg. Az üzemi hőmérséklet-tartomány -10°C és 50°C között van teljesítménycsökkentés nélkül, 50-60°C között teljesítménycsökkentéssel használható. A frekvenciaváltó beépített fékchopper-rel rendelkezik, és számos certifikációval rendelkezik, köztük CE, ATEX, NOM, GOST, EAC, RCM és KC tanúsítványokkal, ami igazolja a magas minőségi és biztonsági szabványoknak való megfelelést.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U22N4B - frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Terméktípus: Frekvenciaváltó
Alkalmazás: Komplex gépek
Változat: Standard verzió
Kivitel: Könyv
Szerelési mód: Szekrénybe szerelhető
Kommunikációs lehetőségek
Alap kommunikációs protokollok: Modbus soros, CANopen
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 380...500 V - 15...10 %
Névleges kimeneti áram: 5,5 A
Motor teljesítmény: 2,2 kW nagy terheléshez
Motor teljesítmény LE-ben: 3 LE
EMC szűrő: Beépített Class C2 EMC szűrő
IP védettség: IP20
Be- és kimenetek
Digitális bemenetek száma: 7
Digitális bemeneti típusok: STO biztonságos nyomaték-kikapcsolás, 24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm; DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V); DI5 impulzus bemenetként programozható: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)
Digitális bemenetek logikája: Pozitív logika (source), Negatív logika (sink)
Digitális kimenetek száma: 3
Digitális kimenet típusa: Open collector DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA, Open collector DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenet típusa: AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI2 bipoláris differenciál feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA vagy más mintázatok konfigurálással), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Motorvezérlési jellemzők
Szinkron motor vezérlési profil: Vektorvezérlés szenzor nélkül
Maximum kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Fizikai jellemzők
Szélesség: 60 mm
Magasság: 325,0 mm
Mélység: 245,0 mm
Nettó tömeg: 3,0 kg
Tranziensnyomaték: 170…200 % névleges motor nyomaték
Környezeti jellemzők
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Tárolási hőmérséklet: -25…70 °C
Termék adatok
Névleges áram
5.5 A
Kimeneti teljesítmény
2200 W
Kimeneti feszültség
500 V
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
325 mm
Magasság méret
96 mm