Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U30N4B - frekvenciaváltó, 3kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az ATV320U30N4B 3,0 kW-os teljesítménnyel rendelkezik, és kifejezetten nagyterhelésű alkalmazásokhoz tervezték. A frekvenciaváltó 380-500 V közötti háromfázisú tápfeszültséggel működik, névleges kimeneti árama 7,1 A. Az eszköz IP20 védettséggel rendelkezik, amely megfelelő védelmet biztosít a tipikus ipari környezetben történő használat során. A beépített C2 osztályú EMC szűrő garantálja az elektromágneses kompatibilitást, minimalizálva a környező elektronikus berendezésekre gyakorolt zavaró hatásokat.
Az ATV320U30N4B számos motorvezérlési profilt támogat, beleértve a feszültség/frekvencia arányt (több különböző beállítási lehetőséggel), a szenzor nélküli fluxusvektoros vezérlést, valamint az energiatakarékos üzemmódokat. A maximális kimeneti frekvencia 0,599 kHz, a kapcsolási frekvencia pedig 2-16 kHz között állítható. A frekvenciaváltó 4 kvadránsos működésre képes, és többféle gyorsítási/lassítási rámpát kínál, beleértve a lineáris, U, S, és egyedi rámpákat. A leállításkor egyenáramú fékező funkcióval rendelkezik, és beépített fékchopper is található benne. A motorcsúszás-kompenzáció automatikusan működik, és a terheléstől függetlenül akár 300%-ig is állítható. A tranziens túlnyomaték a névleges motornyomaték 170-200%-a lehet.
Az ATV320U30N4B számos biztonsági funkcióval is rendelkezik, mint például a biztonságosan korlátozott sebesség (SLS), a biztonságos leállás 1 (SS1), és a biztonságos nyomaték kikapcsolás (STO). A beépített védelmi funkciók között szerepel a bemeneti fázisvédelem, a kimeneti fázisok és a föld közötti túláram elleni védelem, a túlmelegedés elleni védelem, a motorfázisok közötti rövidzárlat elleni védelem, és a termikus védelem. A készülék 60 mm széles, 325 mm magas és 245 mm mély, nettó súlya 3,0 kg. Függőlegesen, ±10 fokos eltéréssel szerelhető.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U30N4B - frekvenciaváltó, 3kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Termék típusa: Frekvenciaváltó
Alkalmazás: Komplex gépek
Változat: Standard verzió
Formátum: Könyv
Szerelési mód: Szekrénybe szerelhető
Kommunikáció
Kommunikációs protokollok: Modbus soros, CANopen
Villamos jellemzők
Tápfeszültség: 380...500 V - 15...10 %
Névleges kimeneti áram: 7,1 A
Motorteljesítmény: 3,0 kW nagyterhelésű alkalmazásokhoz
EMC szűrő: Beépített C2 osztályú EMC szűrő
IP védettség: IP20
Be- és kimenetek
Digitális bemenetek száma: 7
Digitális bemenet típusok: STO biztonságos nyomaték kikapcsolás, 24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm; DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V); DI5 programozható impulzus bemenetként: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)
Digitális kimenet száma: 3
Analóg bemenet száma: 3
Analóg bemenet típusok: AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI2 bipoláris differenciál feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA vagy egyéb konfigurációk), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Analóg kimenet száma: 1
Vezérlési jellemzők
Szinkron motor vezérlési profil: Szenzor nélküli vektoros vezérlés
Maximális kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható; 4...16 kHz derating faktorral
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Mechanikai jellemzők
Szélesség: 60 mm
Magasság: 325,0 mm
Mélység: 245,0 mm
Nettó tömeg: 3,0 kg
Környezeti jellemzők
Üzemi helyzet: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti hőmérséklet működés közben: -10…50 °C derating nélkül; 50…60 °C derating faktorral
Tárolási hőmérséklet: -25…70 °C
Túlfeszültségi kategória: III
Szennyezési fokozat: 2
Biztonsági funkciók
Biztonságosan korlátozott sebesség (SLS): Igen
Biztonságos leállás 1 (SS1): Igen
Biztonságos nyomaték kikapcsolás (STO): Igen
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
325 mm
Magasság méret
96 mm