Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U55N4C - frekvenciaváltó, 5,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, kompakt kivitel
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320U55N4C Altivar Machine frekvenciaváltó, 5,5kW, 3f, 400VAC, IP20 Schneider
Termék adatok
Névleges áram
14.3 A
Kimeneti teljesítmény
5500 W
Kimeneti feszültség
500 V
Védettség
IP20
Szélesség méret
225 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
195 mm