Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U75M3C - frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 230VAC, Modbus/CANopen, IP20, kompakt kivitel
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 frekv.váltó, 7,5kW/230V/3f, kompakt ATV320U75M3C Schneider
\nATV320 frekvenciaváltó, 7,5kW/230V/3f, kompakt. termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - EMC szűrő: EMC szűrő nélkül - hűtés típusa: szellőző - fázisok hálózatszáma: 3 fázis - fázis áram: 38.2 A mellett 240 V esetén nagy igénybevétel, 45.3 A -200 V esetén nagy igénybevétel - feltáró vezeték Isc: 22 kA - aszinkron motor vezérlőprofil: feszültség/frekvencia arány - energiamegtakarítás, kvadratikus U/f, feszültség/frekvencia arány, 2 pontos, feszültség/frekvencia arány, 5 pontos, fluxus vektorvezérlés szenzor nélkül, szabványos - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz - kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz áram névleges értékének csökkentése - biztonsági funkció: GDL (guard door locking), SLS (biztonságos korlátozott sebesség), SMS (safe maximum speed), SS1 (biztonságos leállítás 1), STO (biztonságos nyomaték KI) SIL 3 - kommunikációs port protokoll: CANopen, Modbus - kiegészítő kártya: kommunikációs modul: CANopen daisy chain RJ45, kommunikációs modul: CANopen nyitott típus sorkapocs blokk, kommunikációs modul: CANopen SUB-D 9, kommunikációs modul: DeviceNet, kommunikációs modul: EtherCAT RJ45, kommunikációs modul: Ethernet Powerlink, kommunikációs modul: Ethernet/IP, kommunikációs modul: Profibus DP V1, kommunikációs modul: Profinet. Előnyök : a Biztonságos Nyomaték Ki (Safety Torque Off, STO) mellett, négy funkcióval a teljes körű biztonsági felügyelet érdekében, így egyszerűbb a gép tanúsításnak és a Machinery Directive 2006/42 / EC irányelvnek való megfelelés.... Alkalmazások: Egyszerű és fejlett gépek használatához:, Csomagolás, Anyagmozgatás, Textilipar, Anyagmegmunkálás, Mechanikus működtetők, Emelőberendezések..
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
195 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
178 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V