Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U75N4B - frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP20, könyv kivitel
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320U75N4B ATV320 frekvenciaváltó, 7,5kW/400V/3f, könyv Schneider
ATV320 frekvenciaváltó, 7,5kW/400V/3f, könyv. termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - meghajtó formátuma: könyv - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - EMC szűrő: Beépített C2 osztályú EMC szűrő - hűtés típusa: szellőző - fázisok hálózatszáma: 3 fázis - fázis áram: 19.6 A -501 V esetén nagy igénybevétel, 25.5 A -381 V esetén nagy igénybevétel - feltáró vezeték Isc: 22 kA - aszinkron motor vezérlőprofil: feszültség/frekvencia arány - energiamegtakarítás, kvadratikus U/f, feszültség/frekvencia arány, 2 pontos, feszültség/frekvencia arány, 5 pontos, fluxus vektorvezérlés szenzor nélkül, szabványos - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz - kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz áram névleges értékének csökkentése - biztonsági funkció: GDL (guard door locking), SLS (biztonságos korlátozott sebesség), SMS (safe maximum speed), SS1 (biztonságos leállítás 1), STO (biztonságos nyomaték KI) SIL 3 - kommunikációs port protokoll: CANopen, Modbus - kiegészítő kártya: kommunikációs modul: CANopen daisy chain RJ45, kommunikációs modul: CANopen nyitott típus sorkapocs blokk, kommunikációs modul: CANopen SUB-D 9, kommunikációs modul: DeviceNet, kommunikációs modul: EtherCAT RJ45, kommunikációs modul: Ethernet Powerlink, kommunikációs modul: Ethernet/IP, kommunikációs modul: Profibus DP V1, kommunikációs modul: Profinet. Előnyök : a Biztonságos Nyomaték Ki (Safety Torque Off, STO) mellett, négy funkcióval a teljes körű biztonsági felügyelet érdekében, így egyszerűbb a gép tanúsításnak és a Machinery Directive 2006/42 / EC irányelvnek való megfelelés.... Alkalmazások: Egyszerű és fejlett gépek használatához:, Csomagolás, Anyagmozgatás, Textilipar, Anyagmegmunkálás, Mechanikus működtetők, Emelőberendezések..
Termék adatok
Névleges áram
17 A
Kimeneti teljesítmény
7500 W
Kimeneti feszültség
500 V
Védettség
IP20
Szélesség méret
272 mm
Hosszúság méret
327,999999999999 mm
Magasság méret
205 mm