Schneider Electric Altivar Machine 320 - BMP1001F3NA2A - BMP szinkronmotor, 0,95 kW, 3f, 480 VAC, IP65, frekvenciaváltóhoz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric BMP1001F3NA2A szinkronmotor egy magas hatékonyságú, kompakt kialakítású hajtásmegoldás, amely kifejezetten ipari környezetbe lett tervezve. Ez a 480 V-os, háromfázisú szinkronmotor 0,95 kW névleges teljesítménnyel rendelkezik, és tökéletesen kompatibilis a Schneider Electric Altivar 32 és Altivar Machine ATV320 frekvenciaváltó családokkal.
A BMP1001F3NA2A motor kiváló műszaki paraméterekkel büszkélkedhet: 2,39 Nm névleges nyomaték és 3000 rpm névleges fordulatszám mellett nyújtja a 750 W kimenő teljesítményt, miközben maximális mechanikai fordulatszáma elérheti a 3600 rpm-et. A motor 5 pólusú kialakítással és 1 motortekercssel rendelkezik, ami optimális teljesítmény-súly arányt biztosít. A kezes tengelyvég és a nemzetközi szabvány szerinti karima lehetővé teszi a sokoldalú beépítést különböző alkalmazásokban. Az elforgatható derékszögű csatlakozó pedig megkönnyíti a telepítést különböző térbeli elrendezésekben.
Műszaki szempontból fontos kiemelni a 1,71 N.m/A nyomaték állandót (40 °C-on), a 4,54 Ohm állórész ellenállást és a q-tengelyű tekercs 15,3 mH, illetve a d-tengelyű tekercs 13,28 mH induktivitását. Ezek az értékek biztosítják a motor stabil működését különböző terhelési körülmények között. A motor névleges működési frekvenciája 250 Hz, minimális működési frekvenciája 25 Hz, maximális működési frekvenciája pedig 300 Hz, így széles fordulatszám-tartományban használható.
A BMP1001F3NA2A motor mechanikai kialakítása is kiemelkedő: 19 mm tengelyátmérő, 40 mm tengelyhossz, 6 mm reteszméret, és 100 mm motorkarima méret jellemzi. A tengely DIN 6885 A szabvány szerinti párhuzamos retesszel és DIN 332-D szabvány szerinti belső menettel rendelkezik. A motor teljes hossza 128,6 mm, a központosító gallér átmérője 95 mm, a központosító gallér mélysége 3,5 mm. A 4 db 9 mm átmérőjű rögzítőfurat 115 mm átmérőjű körön helyezkedik el, biztosítva a stabil rögzítést. A rotor tehetetlenségi nyomatéka 3,19 kg.cm², a nettó súlya pedig 3,34 kg.
BMP1001F3NA2A műszaki adatok
Alapadatok
Termék típusa: Szinkronmotor
Eszköz rövid neve: BMP
Maximális mechanikai fordulatszám: 3600 rpm
Névleges kimeneti teljesítmény: 750 W ATV32 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
750 W ATV32 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
750 W ATV320 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
750 W ATV320 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
Névleges nyomaték: 2,39 N.m ATV32 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
2,39 N.m ATV32 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
2,39 N.m ATV320 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
2,39 N.m ATV320 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
Névleges fordulatszám: 3000 rpm ATV32 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
3000 rpm ATV32 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
3000 rpm ATV320 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
3000 rpm ATV320 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
Kompatibilitás és csatlakoztatás
Termék kompatibilitás: ATV32 változtatható sebességű meghajtó 0,75 kW 400 V háromfázis
ATV32 változtatható sebességű meghajtó 1,1 kW 400 V háromfázis
ATV320 változtatható sebességű meghajtó 0,75 kW 380...500 V háromfázis
ATV320 változtatható sebességű meghajtó 1,1 kW 380...500 V háromfázis
Tengely vég: Reteszelt
IP védelmi fokozat: IP65 szabvány
IP67 IP67 készlettel
Tartófék: Nincs
Rögzítési támogatás: Nemzetközi szabványos karima
Elektromos csatlakozás: Elforgatható derékszögű csatlakozó
Elektromos jellemzők
Kompatibilitási tartomány: Altivar 32
Altivar Machine ATV320
Névleges tápfeszültség: 480 V
Hálózati fázisok száma: Háromfázis
Maximális áram Irms: 3,5 A ATV32 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
4,5 A ATV32 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
3,5 A ATV320 meghajtóval 0,75 kW 400 V háromfázis esetén
4,5 A ATV320 meghajtóval 1,1 kW 400 V háromfázis esetén
Névleges üzemi frekvencia: 250 Hz
Minimális üzemi frekvencia: 25 Hz
Maximális üzemi frekvencia: 300 Hz
Mechanikai jellemzők
Tengely átmérő: 19 mm
Tengely hossz: 40 mm
Retesz szélesség: 6 mm
Motor karima méret: 100 mm
Nyomaték állandó: 1,71 N.m/A 40 °C-on
Motor pólusok száma: 5
Motor kötegek száma: 1
Rotor tehetetlenség: 3,19 kg.cm²
Állórész ellenállás: 4,54 Ohm 40 °C-on
Állórész induktivitás: 15,3 mH q-tengely tekercseléshez 40 °C-on
13,28 mH d-tengely tekercseléshez 40 °C-on
Maximális radiális erő Fr: 900 N 1000 rpm-nél
720 N 2000 rpm-nél
630 N 3000 rpm-nél
570 N 4000 rpm-nél
Maximális axiális erő Fa: 0,2 x Fr
Hűtés típusa: Természetes konvekció
Hossz: 128,6 mm
Központosító gallér átmérő: 95 mm
Központosító gallér mélység: 3,5 mm
Rögzítő furatok száma: 4
Rögzítő furatok átmérője: 9 mm
Rögzítő furatok köráttérője: 115 mm
Nettó tömeg: 3,34 kg
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
440 mm
Magasság méret
220 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
480
Kivitel
váltakozó áram-szinkron motor
Védettség
egyéb
Pólusszám
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
2,6 A