Schneider Electric Asfora - EPH0300162 - Csillárkapcsoló, rugós bekötés, acél (105)
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ASFORA Csillárkapcsoló, rugós bekötés, acél (105) EPH0300162 Schneider
Termék adatok
Névleges teljesítmény
2 300 W
Kivitel
mechanizmus rögzítőkerettel, süllyesztett
Anyag
műanyag
Szín
nemesacél
Névleges áram
10 A
Névleges feszültség
250 V
csomag tartalma
alapelem központi fedőlappal
Kapcsoló funkció
csillárkapcsoló (105)
Védettség
IP20
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
40 mm
Beépítési mélység
40 mm