Schneider Electric Canalis KBA - KBA25ED4303W - Standard egyenes elem, 25 A, 3m ,fehér
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KBA25ED4303W Standard egyenes elem, 25 A, 3m ,fehér Schneider
\nCanalis, egyenes hossz, 25A, 3m, fehér, 3L+N+PE. termékcsalád: Canalis - termék vagy komponens típusa: gyűjtősín kábelcsatorna - termékkompatibilitás: KBA. Előnyök : - Moduláris és bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés, Rugalmasság: lehetőség van a világítás beépítésére éppen ott, ahol arra szükség van., Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsájt ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP 55minden típusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság, és teljes mértékű újrahasznosíthatóság.. Alkalmazások: - Ipari épületek: garázsok, műhelyek, gazdasági épületek, logisztikai központok, melegház., Kereskedelmi központok: Hiper- / szupermarket, bevásárlóközpont, Szolgáltatói létesítmények: kiállítócsarnok, konferenciaközpont..
Termék adatok
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
3 000 mm
Magasság méret
46 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 400 V
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
25 A