Schneider Electric Canalis KBA - KBA40ED4203W - KBA 40A - es 2m - es egyenes elem ,fehér
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KBA40ED4203W kiemelkedően biztonságos üzemeltetést tesz lehetővé. 4 kV névleges impulzus-állósággal, 690 V névleges szigetelési feszültséggel és 0,94 kA névleges rövid idejű zárlati árammal rendelkezik. A termék csúcsáram-állósága 9,6 kA, ami jelentős védelmet nyújt túláram esetén. A rendszer maximális mágneses sugárzása rendkívül alacsony, mindössze 2 pT. A sín figyelemre méltó műszaki jellemzői közé tartozik a maximális feszültségesés is, amely 100 méterenként és 1 amperes terhelésnél teljesítménytényezőtől függően 0,22-0,3 V között változik. A különböző harmonikus torzításokra (THDI) vonatkozóan is pontos terhelhetőségi adatok állnak rendelkezésre: 0-15% THDI esetén 40A, 15-33% THDI esetén 32A, 33-100% THDI esetén 28A a megengedett terhelhetőség.
Méreteit tekintve a sín 30 mm széles és 46 mm magas, a teljes hossza pedig 2 méter. Az IP55 védettségi fokozata (EN/IEC 60529 szerint) és IK06 ütésállósági besorolása (EN/IEC 62262 szerint) biztosítja a megbízható működést különböző környezeti feltételek között. A rendszer tervezése során figyelembe vették a különböző környezeti hőmérsékleteket is: 0-35°C között a névleges áramerősség 100%-án üzemeltethető, majd a hőmérséklet emelkedésével az áramerősséget csökkenteni kell (35-40°C között 96%, 40-45°C között 93%, 45-50°C között 89%, 50-55°C között pedig 85% a maximális terhelhetőség). A KBA40ED4203W megfelel az EN/IEC 61439-6 és EN/IEC 61439-1 szabványoknak, ami garantálja a magas minőséget és a biztonságos működést a professzionális alkalmazások során.
Schneider Electric Canalis KBA - KBA40ED4203W - KBA 40A - es 2m - es egyenes elem ,fehér műszaki adatok
Alap műszaki adatok
Termékcsalád: Canalis
Eszköz rövidnév: KBA
Kínálat típus: Classic
Vezérlési rendszer: Kommunikációs
Termék vagy komponens típus: Egyenes elem
Gyűjtősín leírás: Elosztó elem
Eszköz alkalmazás: Világítás, Csatlakozóaljzat elosztás
Névleges üzemi áram: 40 A 35 °C-on, 25 A 35 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 230...400 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Gyűjtősín polaritás: 3L + N + PE
Áramkörök száma: 1
Leágazási kimenetek száma: 3
Vezérlés típusa: Kommunikációs
Kommunikációs port protokoll: DALI
Rögzítési mód: Csipesszel
Kiegészítő műszaki adatok
Névleges lökőfeszültség-állóság: 4 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű zárlati áram: 0.94 kA
Névleges csúcsáram-állóság: 9.6 kA
Termikus feszültséghatár: 900 kA².s
Maximális sugárzott mágneses tér: 2 pT
THDI: 0…15 % 40 A, 15…33 % 32 A, 33…100 % 28 A
Maximális feszültségesés: <0.3 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en 1A áramnál 100 m hosszra, <0.28 V teljesítménytényező = 0.9 esetén 50 Hz-en 1A áramnál 100 m hosszra, <0.25 V teljesítménytényező = 0.8 esetén 50 Hz-en 1A áramnál 100 m hosszra, <0.22 V teljesítménytényező = 0.7 esetén 50 Hz-en 1A áramnál 100 m hosszra
Szabványok: EN/IEC 61439-6, EN/IEC 61439-1
Fizikai jellemzők
Szélesség: 30 mm
Magasság: 46 mm
Hosszúság: 2 m
Szín: Fehér (RAL 9003)
Nettó tömeg: 1.9 kg
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP55 az EN/IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK06 az EN/IEC 62262 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
2 000 mm
Magasság méret
46 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 400 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
40 A