Schneider Electric Canalis KBA - KBA40ZFSL - KBA univerzális rögzítőelem
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Schneider Electric Canalis KBA - KBA40ZFSL - KBA univerzális rögzítőelem műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Terméktípus: Konzol
Kompatibilitás: KBA
Rögzítési mód: Menetes rúdra függesztve
Maximális terhelhetőség: 60 kg
Szín: Fehér (RAL 9003)
Kiszerelés: 10 darabos készlet
Kiegészítő információk
Tartozék kategória: Rögzítő kiegészítő
Nettó súly: 35 g
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 61439-6
Termék adatok
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
25 mm