Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KFBCA81200 - Tartókar 200 mm, 4dbos csomag
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KFBCA81200 Tartókar 200 mm Schneider
\nCanalis, konzolkar rögzítéshez, 200mm. termékcsalád: Canalis - termékkompatibilitás: KS - rögzítőeszköz szerelése: falra szerelt, felfüggesztett - maximális terhelés: 220 kg - készletenkénti mennyiség: 4 darabos készlet. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
270 mm
Magasság méret
11 mm