Schneider Electric Canalis KSA - KSA100ED45010 - Egyenes elem 100 A, 5 m
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A síntörzs műszaki paraméterei kiemelkedőek: 100 A névleges üzemi áramot képes kezelni 35°C környezeti hőmérsékleten (55°C-ig használható terheléscsökkentéssel), 230-690 V üzemi feszültségtartományban működik, és 50/60 Hz hálózati frekvencián üzemeltethető. Az IP55-ös védettség biztosítja a por és nedvesség elleni védelmet, míg az IK08 fokozatú ütésállóság a mechanikai behatásokkal szembeni ellenállást garantálja. A rendszer telepítése egyszerű, csavarozással történik, és kifejezetten horizontális elhelyezésre tervezték.
A Canalis KSA100 síntörzs kiváló elektromos tulajdonságokkal rendelkezik: 8 kV lökőfeszültség-állóság, 690 V szigetelési feszültség, 2,6 kA rövididejű zárlati áramállóság és 15,7 kA csúcsáram-állóság jellemzi. A rendszer elektromos csatlakozása kent csúszóérintkezőkkel valósul meg, ami tartós és megbízható kapcsolatot biztosít. A vezetők közötti feszültségesés rendkívül alacsony: 100 méter hosszú vezetéken 1 A áramerősség mellett mindössze <0,138 V teljesítménytényező = 1 esetén, 50 Hz frekvencián. A termék méretei kompaktak: 54 mm szélesség, 146 mm magasság, a leágazási pontok közötti távolság pedig 1000 mm. A sugárzott mágneses mező mindössze 0,22 μT, a termikus igénybevétel határértéke pedig 6800 kA²·s.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSA100ED45010 - Egyenes elem 100 A, 5 m műszaki adatok
Főbb jellemzők
Sorozat: Canalis
Rövid név: KSA
Típus: Classic
Termék típus: Síntörzs
Síntörzs leírása: Horizontális elosztó elem
Termék kompatibilitás: Canalis KSA síntörzs 100...250 A
Műszaki paraméterek
Vezető anyaga: Alumínium
Síntörzs polaritása: 3L + N + PE
Leágazási pontok száma: 10
Névleges üzemi áram: 100 A 35 °C-on
IP védettség: IP55 az IEC 60529 szerint
Szerelési mód: Csavarozással
Méret típusa: Fix
Hossz: 5 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő adatok
Pólusok száma: 4
Nulla pozíció: Felül
Szerelési pozíció: Vízszintes
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövididejű zárlati áram: 2,6 kA
Névleges csúcsáram-állóság: 15,7 kA
Elektromos csatlakozás: Kent csúszóérintkező
Fizikai jellemzők
Szélesség: 54 mm
Magasság: 146 mm
Leágazási egység távolság: 1000 mm
Környezeti paraméterek
Sugárzott mágneses mező: 0,22 μT
Termikus igénybevételi határ: 6800 kA².s
THDI: 0...15 % 100 A / 15...33 % 80 A / 33...100 % 63 A
Maximális feszültségesés: <0,138 V 1-es teljesítménytényezőnél 50 Hz-en 1A esetén 100 m hosszra
IK ütésállóság: IK08 az IEC 62262 szerint
Szabványok
IEC 61439-1
IEC 61439-6
Termék adatok
Szélesség méret
154 mm
Hosszúság méret
5 117 mm
Magasság méret
57,9999999999999 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
100 A