Schneider Electric Canalis KSA - KSA250ED43012 - Egyenes elem 3 m 250 A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Canalis KSA250ED43012 egy professzionális, horizontális elosztásra tervezett síntáp rendszerelem, amely a Canalis KSA busbar trunking termékcsaládba tartozik. Ez a 250 A névleges üzemi áramú, 3 méter fixhosszúságú, alumínium síntáp 12 leágazási lehetőséget biztosít, így ideális megoldás ipari létesítmények, kereskedelmi épületek és adatközpontok energiaelosztására.
A KSA250ED43012 műszaki paraméterei lenyűgözőek: 230-690 V névleges üzemi feszültség, 50/60 Hz hálózati frekvencia, 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, 690 V névleges szigetelési feszültség, 10 kA névleges rövid idejű áramerősség és 28 kA névleges csúcsáram. A termék 54 mm széles és 146 mm magas, a leágazási lehetőségek 500 mm-enként helyezkednek el. A sugárzott mágneses mező értéke 0,69 μT, a termikus igénybevétel határa pedig 100000 kA².s. A maximális feszültségesés rendkívül alacsony: <0,034 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszra vetítve. A THDI (teljes harmonikus áramtorzítás) értékek: 0-15% 250 A, 15-33% 200 A, 33-100% 160 A. A termék megfelel az IEC 61439-1 és IEC 61439-6 szabványoknak, ami biztosítja a magas minőséget és a megbízhatóságot.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSA250ED43012 - Egyenes elem 3 m 250 A műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékkategória: Canalis
Eszköz rövid neve: KSA
Kínálat típusa: Classic
Termék vagy komponens típusa: Síntáp
Síntáp leírása: Horizontális elosztási hossz
Termék kompatibilitás: Canalis KSA síntáp 100...250 A
Vezetők anyaga: Alumínium
Síntáp polaritása: 3L + N + PE
Leágazási helyek száma: 12
Névleges üzemi áram: 250 A 35 °C-on
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szabvány szerint
Szerelési mód: Csavarokkal
Méret típusa: Fix
Hossz: 3 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő adatok
Pólusok száma: 4
Semleges pozíció: Fent
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű áramerősség: 10 kA
Névleges csúcsáram: 28 kA
Elektromos csatlakozás: Kenéssel ellátott csúszó érintkező
Szélesség: 54 mm
Magasság: 146 mm
Leágazási egység távolsága: 500 mm
Teljesítmény adatok
Sugárzott mágneses mező: 0,69 μT
Termikus igénybevétel határa: 100000 kA².s
THDI (teljes harmonikus áramtorzítás):
0...15 % 250 A
15...33 % 200 A
33...100 % 160 A
Maximális feszültségesés:
<0,034 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszra
<0,036 V teljesítménytényező = 0,9 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszra
<0,035 V teljesítménytényező = 0,8 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszra
<0,034 V teljesítménytényező = 0,7 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszra
Szabványok: IEC 61439-1, IEC 61439-6
Környezeti feltételek
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szabvány szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben:
35 °C (teljesítménycsökkenés nélkül)
55 °C (teljesítménycsökkenési tényezővel)
Termék adatok
Szélesség méret
74 mm
Hosszúság méret
3 110 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
250 A