Schneider Electric Canalis KSA - KSA400AB4 - Végbetápláló elem, 400 A, jobb v. bal
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSA400AB4 végbetáp elem Schneider
\nCanalis, betáp egység KSA-hoz, 400A, balos vagy jobbos rögzítés. termékcsalád: Canalis - termék neve: KS - termék vagy komponens típusa: tápegység - anyag: alumínium - szerelési hely: bal, jobb. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
440 mm
Magasság méret
255 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
400 A