Schneider Electric Canalis KSA - KSA630ABG4 - Végbetápláló elem, 630 A, bal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSA630ABG4 Végbetápláló elem, 630 A, bal Schneider
\nCanalis, betáp egység KSA-hoz, 630A, balos rögzítés. termékcsalád: Canalis - termék neve: KS - termék vagy komponens típusa: tápegység - anyag: alumínium - le névleges üzemi áram: 500 A, 630 A. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
500 mm
Hosszúság méret
760,999999999999 mm
Magasság méret
294 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Kivitel
egyes
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
630 A