Schneider Electric Canalis KSB - KSB32CF5 - Leágazódoboz, 32 A, NF biztosítókhoz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSB32CF5 32A-es leágazó Schneider
\nCanalis, leágazó egység NF biztosítékhoz, 10x38, 32A, 3L+N+PE. termékcsalád: Canalis - leágazóegység polaritása: 3L+N+PE. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
180 mm
Hosszúság méret
160 mm
Magasság méret
170 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
32 A