Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAF190 - ClimaSysG2szűrő190mmroof
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ClimaSys szűrő kiváló kompatibilitással rendelkezik számos Schneider Electric termékcsaláddal, beleértve a ClimaSys CV, Thalassa PHD, Spacial S3HD és Spacial SFHD sorozatokat. A szűrő outlet rácson történő felszerelésre szolgál, mérete 223 x 223 mm, így tökéletesen illeszkedik a megfelelő rendszerekhez. A termék szintetikus anyagból készül, átmérője 220 mm, külső magassága 80 mm, vastagsága pedig 190 mm. A ClimaSys G2 M1 szűrő CE és UL tanúsítvánnyal rendelkezik, amely garantálja a nemzetközi biztonsági és minőségi szabványoknak való megfelelést.
Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAF190 - ClimaSysG2szűrő190mmroof műszaki adatok
Termék jellemzők
Terméknév: ClimaSys CA
Termék típus: Filter (Szűrő)
Alkalmazás: Kültéri nagy igénybevételű használat
Referenciaszám: NSYCAF190
Termékcsalád: ClimaSys
Kompatibilitás
Kompatibilis termékcsaládok: ClimaSys CV, Thalassa PHD, Spacial S3HD, Spacial SFHD
Felszerelési hely: Ventilátoron
Alkalmazási terület: 223 x 223 mm méretű kilépő rácson
Fizikai jellemzők
Anyag: Szintetikus anyag
Szélesség: 220 mm (átmérő)
Magasság: 80 mm (külső)
Vastagság: 190 mm
Mennyiség készletenként: 1 db
Tanúsítványok
Tanúsítványok: CE, UL
Kategória
Kiegészítő/alkatrész kategória: Hőmenedzsment kiegészítő
Termék adatok
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
280 mm
Magasság méret
40 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
egyéb
Szín
fehér
Védettség
egyéb
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
190 mm