Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAF223 - Normál szűrőbetét
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CA termékcsaládba tartozó NSYCAF223 standard G3 szűrőbetét ideális megoldás ipari szellőző rendszerekhez, különösen villamos elosztószekrények hűtésénél alkalmazható. A szűrőbetét kifejezetten a 223x223 mm-es kivágással rendelkező kimeneti rácsokhoz vagy ventilátorkivágásokhoz lett tervezve, külső mérete 268x248 mm, így tökéletesen illeszkedik a megfelelő rendszerekhez.
A ClimaSys CA NSYCAF223 szűrőbetét sokoldalú kompatibilitással rendelkezik, együttműködik a ClimaSys CV szellőztető megoldásokkal, valamint a Prisma és Prisma P elosztószekrényekkel is. A termék hőmenedzsment kiegészítőként kategorizálható, mely szekrény és kimeneti rács közé történő telepítésre készült. A szűrőbetét vastagsága 8 mm, ezáltal hatékony szűrést biztosít anélkül, hogy jelentősen akadályozná a légáramlást. A termék 5 darabos kiszerelésben kapható, így költséghatékony megoldást nyújt a rendszeres karbantartáshoz.
A ClimaSys CA NSYCAF223 szűrőbetét műszaki paraméterei pontosan igazodnak az ipari követelményekhez. A kivágás mérete 223x223 mm, míg a külső méretei: szélesség 248 mm, magasság 268 mm. A G3 osztályú szűrőbetét megfelelő védelmet nyújt a nagyobb porszemcsék, rovarok és más szennyeződések ellen, miközben lehetővé teszi a szekrényen belüli megfelelő légáramlást és hűtést. Ez különösen fontos az elektronikai eszközök hosszú távú megfelelő működése szempontjából, mivel megakadályozza a túlmelegedést és a szennyeződések által okozott meghibásodásokat.
Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAF223 - Normál szűrőbetét műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CA
Terméktípus: Szűrő
Kompatibilitás: ClimaSys ClimaSys CV, Prisma Prisma P
Tartozék kategória: Hőmenedzsment kiegészítő
Kiegészítő információk
Felszerelés helye: Szekrény és kimeneti rács között
Tartozék rendeltetése: 268 x 248 mm-es kimeneti rácshoz
Mennyiség készletenként: 5 darabos készlet
Alkalmazható: 223 x 223 mm-es kivágáshoz
Szélesség: Kivágás: 223 mm, Külső: 248 mm
Magasság: Kivágás: 223 mm, Külső: 268 mm
Vastagság: 8 mm
Termék adatok
Szélesség méret
223 mm
Hosszúság méret
223 mm
Magasság méret
10 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
egyéb
Szín
fehér
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
8 mm