Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAG12LPH2 Condensation nyomásszelepIP68M12120L/H
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSYCAG12LPH2 Nyomás szelep M12 IP68 120l/h Schneider
\nCondensationnyomásszelepIP68M12120L/H. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CA - tartománykompatibilitás: Thalassa PLM, Thalassa PLS, Thalassa TBP, Thalassa TBS - termék vagy komponens típusa: lefúvató toló - tartozék/külön alkatrész kategória: termikus menedzsment tartozék - környezeti jellemző: vízálló - készletenkénti mennyiség: 10-es készlet. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : - áramütés kockázata nem áll fenn., Kültéren és beltéren egyaránt használható., Ellenáll a rossz időjárási viszonyoknak., Nagy hőingadozás esetében is alkalmazható., Könnyen megmunkálható. A megmunkálás nem okoz korróziót., Nem tartalmaz halogént., A kis súly miatt könnyen beszerelhető., Hosszú élettartam karbantartás nélkül., Ellenáll a behatásoknak., Tetővel rendelkező változat kültéri használatra, a tömítés minőségének a megőrzésével., 65mm-es változat integrált lábazat és nyitott alsórésszel a bejövő kábelekhez., Széles méretválaszték (40 különböző méret!)., Válaszható ajtó (teli, festéktaszító bordás felület, üvegezett)., Többféle telepítési lehetőség (föld, lábazaton, falon)., Csatolási lehetőségek a moduláris felépítésnek köszönhetően., Testre szabás: szín, forgácsolás, szerelési kiegészítők, zárcsere, nagyobb mélység. Testre szabás: szín, megmunkálás, kiegészítők összeszerelése, zárak, igény szerinti nagyobb mélység kialakítása., 4 változat kombinálása 3 ajtótípussal és hátsó ajtóval a panel helyett. ZM 200mm talprész. Védelem a vízemelkedéssel szemben, hozzáférés, kábelvezetés.. Alkalmazások: - Testre szabás: szín, megmunkálás, kiegészítők összeszerelése, zárak, igény szerinti kialakítása.... Előnyök : - áramütés kockázata nem áll fenn., Kültéren és beltéren egyaránt használható., Ellenáll a rossz időjárási viszonyoknak., Nagy hőingadozás esetében is alkalmazható., Könnyen megmunkálható. A megmunkálás nem okoz korróziót., Nem tartalmaz halogént., A kis súly miatt könnyen beszerelhető., Hosszú élettartam karbantartás nélkül., Erős: IK10, monoblokk., Berendezések megfelelő védelemének biztosítása a (IP66)., A beépített esővédő biztosítja minden esetben ugyanazt a minőséget., Jobb vagy baloldali ajtónyitás is lehetséges., 180º,-os ajtónyitás, Alkalmas DIN sínek gyors beszerelésére, Szolgáltatás testre szabása: szín, megmunkálás, kiegészítők összeszerelése, zárak, igény szerinti kialakítása.... Alkalmazások: Beltéri vagy kültéri használathoz, mostoha körülményekhez, elektromos áramütés lehetőségének kizárása érdekében. ATEX kivitel a robbanásveszélyes környezetben....
Termék adatok
Szélesség méret
20 mm
Hosszúság méret
20 mm
Magasság méret
12 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
műanyag
Védettség
IP68
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Átmérő
10 mm