Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAG33LP - Műanyagkopoltyússzellőzőnyílás33mmIP40
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Műanyagkopoltyús szellőzőnyílás 33mm IP40 NSYCAG33LP Schneider
\nMűanyagkopoltyússzellőzőnyílás33mmIP40. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CA - tartománykompatibilitás: Thalassa PLM, Thalassa PLS, Thalassa TBS - termék vagy komponens típusa: műanyag szellőzőnyílás - tartozék/külön alkatrész kategória: termikus menedzsment tartozék - tart/külön alkatrész rendeltetési helye: ClimaSys szellőzőrendszer - szerelési pozíció: függőleges - rögzítési mód: csavarokkal. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : - áramütés kockázata nem áll fenn., Kültéren és beltéren egyaránt használható., Ellenáll a rossz időjárási viszonyoknak., Nagy hőingadozás esetében is alkalmazható., Könnyen megmunkálható. A megmunkálás nem okoz korróziót., Nem tartalmaz halogént., A kis súly miatt könnyen beszerelhető., Hosszú élettartam karbantartás nélkül., Ellenáll a behatásoknak., Tetővel rendelkező változat kültéri használatra, a tömítés minőségének a megőrzésével., 65mm-es változat integrált lábazat és nyitott alsórésszel a bejövő kábelekhez., Széles méretválaszték (40 különböző méret!)., Válaszható ajtó (teli, festéktaszító bordás felület, üvegezett)., Többféle telepítési lehetőség (föld, lábazaton, falon)., Csatolási lehetőségek a moduláris felépítésnek köszönhetően., Testre szabás: szín, forgácsolás, szerelési kiegészítők, zárcsere, nagyobb mélység. Testre szabás: szín, megmunkálás, kiegészítők összeszerelése, zárak, igény szerinti nagyobb mélység kialakítása., 4 változat kombinálása 3 ajtótípussal és hátsó ajtóval a panel helyett. ZM 200mm talprész. Védelem a vízemelkedéssel szemben, hozzáférés, kábelvezetés.. Alkalmazások: - Testre szabás: szín, megmunkálás, kiegészítők összeszerelése, zárak, igény szerinti kialakítása.... Előnyök : - áramütés kockázata nem áll fenn., Kültéren és beltéren egyaránt használható., Ellenáll a rossz időjárási viszonyoknak., Nagy hőingadozás esetében is alkalmazható., Könnyen megmunkálható. A megmunkálás nem okoz korróziót., Nem tartalmaz halogént., A kis súly miatt könnyen beszerelhető., Hosszú élettartam karbantartás nélkül., Erős: IK10, monoblokk., Berendezések megfelelő védelemének biztosítása a (IP66)., A beépített esővédő biztosítja minden esetben ugyanazt a minőséget., Jobb vagy baloldali ajtónyitás is lehetséges., 180º,-os ajtónyitás, Alkalmas DIN sínek gyors beszerelésére, Szolgáltatás testre szabása: szín, megmunkálás, kiegészítők összeszerelése, zárak, igény szerinti kialakítása.... Alkalmazások: Beltéri vagy kültéri használathoz, mostoha körülményekhez, elektromos áramütés lehetőségének kizárása érdekében. ATEX kivitel a robbanásveszélyes környezetben.... Előnyök : A leghatékonyabb termikus megoldás!, Gazdaságos megoldás., Nem igényel karbantartást., Könnyen és gyorsan telepíthető.... Alkalmazások: - Villamos elosztó berendezések., Hasznos, ha az elosztani kívánt áram erőssége alacsony., Kültéren..
Termék adatok
Szélesség méret
50 mm
Hosszúság méret
90 mm
Magasság méret
20 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
műanyag
Védettség
IP44
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Átmérő
33 mm