Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAP125LZF - Védelem KIT VF85 ventillátorhoz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CA termékcsaládba tartozó NSYCAP125LZF egy kiváló minőségű, 125x125 mm-es kivágással rendelkező festett acél takaró IP55 védelemmel, amely ideális megoldást kínál ipari környezetben történő alkalmazásokhoz. Ez a speciálisan tervezett termék a hőmérséklet-szabályozási kiegészítők kategóriájába tartozik, és kifejezetten a ClimaSys ClimaSys CV EMC ventilátorcsaládhoz való kompatibilitással készült.
A termék külső méretei 240 mm magasság, 180 mm szélesség és 60 mm mélység, míg a kivágás mérete pontosan 125 x 125 mm. A rögzítés csavarokkal történik, ami egyszerű és biztonságos telepítést tesz lehetővé a szekrényre. A NSYCAP125LZF rendelkezik CSA tanúsítvánnyal, amely igazolja a termék minőségét és megbízhatóságát. Ez a tanúsítvány különösen fontos lehet olyan alkalmazásoknál, ahol szigorú biztonsági követelményeknek kell megfelelni.
Schneider Electric ClimaSys CA - NSYCAP125LZF - Védelem KIT VF85 ventillátorhoz műszaki adatok
Termék alapadatok
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CA
Termék típusa: Szigetelő fedél
Kiegészítő kategória: Hőmérséklet szabályozási kiegészítő
Műszaki jellemzők
Felszerelés helye: Szekrényre
Rögzítési mód: Csavarokkal
Kompatibilitás: ClimaSys ClimaSys CV EMC ventilátor
Készülék összetétele: 1 takarófedél, 1 szűrő
Anyag: Festett acél
Szín: Szürke (RAL 7035)
Kivágás méretei: 125 x 125 mm
Külső magasság: 240 mm
Külső szélesség: 180 mm
Külső mélység: 60 mm
Környezeti jellemzők
Tanúsítvány: CSA
IP védelmi fokozat: IP55
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
280 mm
Magasság méret
110 mm