Schneider Electric ClimaSys CC - NSYCCOTH30VID - Elektronikus Termosztát 9-30VAC/DC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ElektronikusTermosztát9-30VAC/DC NSYCCOTH30VID Schneider
ElektronikusTermosztát9-30VAC/DC. termékcsalád: ClimaSys - termék vagy komponens típusa: elektronikus termosztát - hőmérsékletbeállítási tartomány: -40...80 °C - kijelző típusa: OLED kijelző - megjelenített információ: hőmérséklet °C-ban, hőmérséklet °F-ben. Előnyök : .. Alkalmazások: Gépgyártók (minden szegmens) és vezérlő rendszerek panelgyártói, rendszerintegrátorok.... Előnyök : 4 rögzítéstípus (újdonság):, 35mm-es DIN-sínre., Spacial profilra., VDI keresztsínre., Szerelvénylapra.... Alkalmazások: A ClimaSys CC rendszerint a hűtőventilátorok, fűtőberendezések és/vagy riasztók házának belsejében tartja fenn a megfelelő hőmérsékletet/páratartalmat., Ipari automatizálás és ipari vezérlés., Kültéren., Vízkezelés., Autóipar., Gyártók., Villamosenergia-elosztás....
Termék adatok
Szélesség méret
75 mm
Hosszúság méret
85 mm
Magasság méret
55 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
9 - 30 V
Kivitel
termosztát
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram (In)
4 A