Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR55WU1 - Alumínium ellenállás fűtés 55W,12-24V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CR termékcsalád NSYCR55WU1 fűtőellenállása kiváló megoldást nyújt az elektromos kapcsolószekrények, automatizálási rendszerek és ipari berendezések nedvesség elleni védelmére és a megfelelő üzemi hőmérséklet fenntartására. Ez az 55W teljesítményű PTC fűtőelem tökéletesen alkalmas olyan környezetben, ahol a belső alkatrészek védelme kritikus fontosságú a páralecsapódás és az alacsony hőmérséklet okozta problémákkal szemben.
A ClimaSys CR NSYCR55WU1 fűtőelem telepítése rendkívül egyszerű a mellékelt rögzítőklipszeknek köszönhetően, amelyek lehetővé teszik a 35 mm-es DIN-sínre történő gyors felszerelést. A termék függőleges pozícióban telepítendő az optimális hőeloszlás és teljesítmény érdekében. Használatakor figyelembe kell venni, hogy légtömören zárt szekrényben kell alkalmazni, elektromos védelemmel kell ellátni, és a fűtőelemeket mindig termikus szabályozóval együtt kell telepíteni a megfelelő működés és élettartam biztosítása érdekében. A termék rendelkezik UL és VDE tanúsítványokkal, ami garantálja a nemzetközi biztonsági és minőségi előírásoknak való megfelelést.
Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR55WU1 -Alumínium ellenállás fűtés 55W,12-24V műszaki adatok
Fő tulajdonságok
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CR
Terméktípus: Fűtőellenállás
Teljesítmény: 55 W
Bemeneti feszültség: 12...24 V DC
Kiegészítő tulajdonságok
Üzemi pozíció: Függőleges
Környezeti működési hőmérséklet: -40…70 °C
IP védettségi fokozat: IP20
Terméktanúsítványok: UL, VDE
Anyag: Test: extrudált alumínium
Rögzítési mód: Klipszekkel
Szerelési felület: 35 mm DIN sín
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
60 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
85 mm
Névleges teljesítmény
55 W