Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF165M48DPF - Ventilátor 165m3/h 48V DC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ventilátor 165m3/h 48V DC NSYCVF165M48DPF Schneider
\nVentilátor 165m3/h 48V DC. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CV - termék vagy komponens típusa: ventilátor - szellőzőszűrő típusa: szabványos. Előnyök : Csúcsteljesítmény alacsony áron!, Gazdaságos megoldás, Egyszerű karbantartás, Egyszerű és gyors telepítés, Magas védelmi fokozat: IP54 és/vagy IP55.. Alkalmazások: Ipari környezetben, nagyfokú légszennyezettség mellett Önnek a következőket kell tennie:, Integrált szűrőkkel rendelkező szellőzőrendszerek kiépítése., Egyedi, az adott munkakörnyezetre jellemző szűrők beszerzése., Rendszeres karbantartás végrehajtása....
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
270 mm
Magasság méret
185 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Szín
szürke
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
104 mm
Névleges teljesítmény
8,7 W