Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF35M115 - Ventilátor 35 m3/h 115V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ventilátor 35 m3/h 115V NSYCVF35M115 Schneider
\nVentilátor 35m3/h 115V. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CV - termék vagy komponens típusa: ventilátormotor. Előnyök : Csúcsteljesítmény alacsony áron!, Gazdaságos megoldás, Egyszerű karbantartás, Egyszerű és gyors telepítés, Magas védelmi fokozat: IP54 és/vagy IP55.. Alkalmazások: Ipari környezetben, nagyfokú légszennyezettség mellett Önnek a következőket kell tennie:, Integrált szűrőkkel rendelkező szellőzőrendszerek kiépítése., Egyedi, az adott munkakörnyezetre jellemző szűrők beszerzése., Rendszeres karbantartás végrehajtása....
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
30 mm
Szín
fekete
Védettség
IP20
Mélység
25 mm
Névleges teljesítmény
16 W