Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF54M230MM2 - Szűrőventilátor 54m3/h 230V 2rács+2filter
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CV szűrőventilátor termékcsalád NSYCVF54M230MM2 típusú tagja egy kompakt, hatékony megoldást kínál villamos kapcsolószekrények, automatizálási és ipari berendezések szellőztetésére. Ez a 230V-os tápfeszültségről működő kényszerített légáramlású ventilátor ideális választás olyan környezetben, ahol a megfelelő hőmérséklet-szabályozás és a por elleni védelem egyaránt fontos szempontok.
A ClimaSys CV NSYCVF54M230MM2 ventilátor 54 m³/h légáramlási teljesítményt biztosít 50 Hz-es frekvencián működtetve, míg szűrő és rács nélküli szabad áramlási teljesítménye akár 170 m³/h is lehet. A termék IP33-as védettségi fokozattal rendelkezik, ami megfelelő védelmet nyújt a por és a vízpermet ellen. Külső méretei kompaktnak mondhatók: 120 mm magasság, 120 mm szélesség és mindössze 38 mm mélység, a kivágási méret pedig 96 x 96 mm, ami lehetővé teszi a könnyű beszerelést különböző méretű szekrényekbe.
Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF54M230MM2 -Szűrőventilátor 54m3/h 230V 2rács+2filter műszaki adatok
Általános termékjellemzők
Terméktípus: ClimaSys CV szűrőventilátor
Termékcsalád: ClimaSys
Gyártó: Schneider Electric
Cikkszám: NSYCVF54M230MM2
Műszaki specifikáció
Légáramlás: 54 m³/h (50 Hz-en), szűrő és rács nélküli szabad áramlási teljesítmény: 170 m³/h
Tápfeszültség: 230V 50/60 Hz
IP védettségi fokozat: IP33
Fizikai jellemzők
Külső méretek: 120 mm × 120 mm × 38 mm (magasság × szélesség × mélység)
Kivágási méretek: 96 mm × 96 mm
Anyagok: Kivezető rács: acél, Szűrő: 304L rozsdamentes acél
Szín: Kivezető rács: szürke (RAL 7035)
Készlet tartalma
1 axiális motor
1 tápkábel
2 rovarszűrő
2 fém lamellás rács
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
70 mm
Magasság méret
170 mm
Védettség
IP33
Mélység
38 mm
Névleges teljesítmény
18 W