Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF560M230PF - Ventilátor 560 m3/h 230V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ClimaSys CV ventilátor kiemelkedő teljesítményével tűnik ki: 50 Hz-en 562 m³/h, míg 60 Hz-en 586 m³/h szabad légáramlást biztosít standard G2 szűrővel. A ventilátor 230 V-os tápfeszültséggel működik, és a névleges feszültségtartomány 207-244 V között mozog. Az energiafogyasztása rendkívül hatékony, 50 Hz-en mindössze 64 W, míg 60 Hz-en 80 W teljesítményt vesz fel. A névleges áramfelvétel 50 Hz-en 0,29 A, míg 60 Hz-en 0,35 A. A zajszint kevesebb mint 59 dB, ami csendes működést biztosít még ipari környezetben is. Az NSYCVF560M230PF ventilátor golyóscsapágyakkal van felszerelve, amelyek hosszú élettartamot és megbízható működést garantálnak.
A ventilátor külső méretei: 336 mm magasság, 316 mm szélesség és 161 mm mélység, a kivágási méret pedig 291 x 291 mm. A termék összetétele 1 axiális motorból, 2 védőrácsból (az elülső és hátsó felületeken), 1 szűrőből (az axiális motor előtt), 1 kimeneti rácsból (elöl) és 1 kivágósablonból áll. A kimeneti rács fröccsöntött hőre lágyuló műanyagból (ASA PC) készült, színe szürke (RAL 7035). Az eszköz működési hőmérséklet-tartománya -15°C és 60°C között van, míg tárolási hőmérséklete -40°C és 70°C között lehet. A maximális nyomás 140 Pa 0 m³/h légáramlás mellett. A csatlakoztatás terminálblokkokkal történik.
Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF560M230PF -Ventilátor 560 m3/h 230V műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CV
Termék típusa: Ventilátor
Kompatibilitás: Prisma P, Prisma G
Szűrő típusa: Standard
Teljesítmény adatok
Légáramlás: Standard szűrővel 562 m3/h 50 Hz-en, 586 m3/h 60 Hz-en
Névleges tápfeszültség: 207...244 V
Bemeneti feszültség: 230 V 50/60 Hz
Teljesítményfelvétel: 64 W 50 Hz-en, 80 W 60 Hz-en
Névleges áram: 0,29 A 50 Hz-en, 0,35 A 60 Hz-en
Zajszint: < 59 dB
Csapágy típusa: Golyós
Maximális nyomás: 140 Pa 0 m³/h légáramlásnál
Fizikai jellemzők
Magasság: Külső: 336 mm
Szélesség: Külső: 316 mm
Mélység: Külső: 161 mm
Kivágási méretek: 291 x 291 mm
Anyag: Kimeneti rács: fröccsöntött hőre lágyuló műanyag (ASA PC)
Szín: Kimeneti rács: szürke (RAL 7035)
Üzemeltetési feltételek
Védettségi fokozat: IP54
Környezeti működési hőmérséklet: -15...60 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -40...70 °C
Tanúsítvány: CSA
Eszköz összetétele
1 axiális motor
2 védőrács: az elülső és hátsó felületeken
1 szűrő: axiális motor előtt
1 kimeneti rács: elöl
1 kivágósablon
Használati feltételek
A szűrőt rendszeresen tisztítani és cserélni kell
A környezetnek viszonylag tisztának kell lennie
A külső hőmérsékletnek 5°C-kal alacsonyabbnak kell lennie a belső hőmérsékletnél
Kerülni kell a túl gyakori szűrőcserét
A légáramlás a munkaponttól függ, lásd ProClima szoftver
Csatlakozások: Sorkapocs
Termék adatok
Szélesség méret
320 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
230 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Szín
szürke
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
161 mm
Névleges teljesítmény
68 W