Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF65M230PF - Ventilátor
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CV termékcsalád NSYCVF65M230PF típusú kényszerített szellőztető ventilátor ideális megoldást kínál ipari kapcsolószekrények, elektromos berendezések hűtésére és szellőztetésére. Ez a 230V-os tápfeszültséggel működő ventilátor kompakt kialakításával és hatékony teljesítményével tűnik ki a piacon.
A ClimaSys CV ventilátor 65 m³/óra légáramlási sebességgel működik standard szűrővel ellátva, 50 Hz-es frekvencián. Szűrő vagy rács nélkül akár 170 m³/óra szabad légáramlási sebességre is képes, ami kiváló rugalmasságot biztosít különböző alkalmazási területeken. A ventilátor 230V 50/60 Hz tápfeszültséggel működik, így a legtöbb ipari környezetben használható speciális átalakítók nélkül.
A termék kompakt külső méretekkel rendelkezik: 124 mm magasság, 124 mm szélesség és mindössze 55 mm mélység. A beépítéshez szükséges kivágás átmérője 108 mm. Az eszköz felépítése átgondolt és funkcionális: egy axiális motor, két védőrács (az első és hátsó felületen), egy szűrő (az axiális motor előtt), valamint egy kimeneti rács az elülső részen. Az IP20-as védettségi besorolás megfelelő védelmet biztosít a szilárd tárgyak behatolása ellen. A kimeneti rács és a szűrő egyaránt fekete színű, a rács anyaga ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), míg a szűrő poliuretán habból készült.
Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF65M230PF -Ventilátor műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CV
Termék típusa: Ventilátor
Szűrő típusa: Standard
Teljesítmény jellemzők
Légáramlás: Szabad légáramlási sebesség szűrő és rács nélkül: 170 m³/h
Szabad légáramlási sebesség standard szűrővel: 65 m³/h 50 Hz-en
Bemeneti feszültség: 230 V 50/60 Hz
Fizikai jellemzők
Magasság: Külső: 124 mm
Szélesség: Külső: 124 mm
Mélység: Külső: 55 mm
Kivágás mérete: Ø 108 mm
Anyag: Kimeneti rács: ABS (akrilnitril-butadién-sztirol)
Szűrő: poliuretán hab
Szín: Kimeneti rács: fekete
Szűrő: fekete
Védettség és felépítés
IP védettségi fokozat: IP20
Eszköz összetétele: 1 axiális motor
2 védőrács: az első és hátsó felületeken
1 szűrő: az axiális motor előtt
1 kimeneti rács: elöl
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
170 mm
Magasság méret
65 mm
Szín
fekete
Védettség
IP20
Mélység
55 mm
Névleges teljesítmény
20 W