Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF85M115PF - Ventilátor 115V 85m3/h
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CV sorozatú NSYCVF85M115PF ventilátor egy professzionális, kényszerített szellőztetést biztosító berendezés, amely ideális megoldást kínál ipari kapcsolószekrények és elektromos berendezések hűtésére. Ez a 115V feszültséggel működő, IP54 védettségű ventilátor kiváló teljesítményével és megbízhatóságával tűnik ki a piacon.
A NSYCVF85M115PF ventilátor 85m3/h levegőáramlást biztosít, pontosabban 50 Hz-en 79 m3/h, míg 60 Hz-en 92 m3/h szabad áramlási sebességgel rendelkezik standard szűrővel. A készülék teljesítményfelvétele rendkívül gazdaságos: 50 Hz-en mindössze 16W, míg 60 Hz-en 15W energiát fogyaszt. Az üzemi áramfelvétel 50 Hz-en 0,207A, 60 Hz-en pedig 0,179A. A ventilátor zajszintje különösen alacsony, kevesebb mint 46-49 dB, így zajos ipari környezetben is diszkréten működik.
A ClimaSys CV ventilátor konstrukciója átgondolt és robosztus. A 170 mm magasságú, 150 mm szélességű és 62 mm mélységű külső méretekkel rendelkező egység beépítéséhez 125 x 125 mm-es kivágásra van szükség. A ventilátor golyóscsapágyakkal szerelt, ami hosszú élettartamot és megbízható működést garantál. A készülék kimeneti rácsa fröccsöntött hőre lágyuló műanyagból (ASA PC) készült, szürke (RAL 7035) színben. Az IP54-es védettségi fokozatnak köszönhetően a ventilátor ellenáll a pornak és a fröccsenő víznek, így széles körben alkalmazható különböző ipari környezetekben.
Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF85M115PF -Ventilátor 115V 85m3/h műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Termék neve: ClimaSys CV
Termék vagy komponens típus: Ventilátor
Szűrő típusa: Normál
Áramlási sebesség: Szabad áramlási sebesség normál szűrővel: 79 m3/h 50 Hz-en, 92 m3/h 60 Hz-en
Névleges tápfeszültség: 75...126 V
Bemeneti feszültség: 115 V 50/60 Hz
Tanúsítvány: CSA
Kiegészítő információk
Teljesítményfelvétel: 15 W 60 Hz-en, 16 W 50 Hz-en
Névleges áram: 0,207 A 50 Hz-en, 0,179 A 60 Hz-en
Zajszint: < 46...49 dB
Csapágy típusa: Golyós
Magasság: Külső: 170 mm
Szélesség: Külső: 150 mm
Mélység: Külső: 62 mm
Kivágás méretei: 125 x 125 mm
Anyag: Kimeneti rács: fröccsöntött hőre lágyuló műanyag (ASA PC)
Szín: Kimeneti rács: szürke (RAL 7035)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...60 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Maximális nyomás: 50 Pa áramlási sebesség 0 m³/h
Csatlakozások - terminálok: Faston csatlakozó
IP védettségi fokozat: IP54
Használati feltételek
A túl gyakori szűrőcsere elkerülendő
A környezetnek viszonylag tisztának kell lennie
A külső hőmérsékletnek 5 °C-kal alacsonyabbnak kell lennie, mint a belső hőmérséklet
Az áramlási sebességek függnek a működési ponttól, lásd a ProClima szoftvert
A szűrőt rendszeresen tisztítani és cserélni kell
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
185 mm
Magasság méret
85 mm
Szín
szürke
Mélység
62 mm
Névleges teljesítmény
16 W