Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF85M230PF - Ventilátor
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A NSYCVF85M230PF ventilátor kiemelkedő teljesítményt nyújt 85 m³/h szabad légáramlási sebességgel 50 Hz-en, illetve 98 m³/h sebességgel 60 Hz-en működtetve. A 230V-os tápfeszültséggel működő eszköz teljesítményfelvétele mindössze 17 W 50 Hz-en és 15 W 60 Hz-en, ami energiahatékony működést biztosít hosszú távon is. A ventilátor névleges áramfelvétele 0,121 A 50 Hz-en és 0,097 A 60 Hz-en, így minimális terhelést jelent az elektromos hálózat számára.
A termék konstrukciója átgondolt és felhasználóbarát. A 170 mm magasságú, 150 mm szélességű és 62 mm mélységű külső méretekkel rendelkező ventilátor könnyen beilleszthető a standard 125 x 125 mm-es kivágásokba. Az előlapon elhelyezett kimeneti rács szürke (RAL 7035) színű, injektált hőre lágyuló műanyagból (ASA PC) készült, ami nem csak esztétikus megjelenést, hanem tartósságot is biztosít. A ventilátor golyóscsapágyas kialakítása hosszú élettartamot garantál, miközben a működési zajszint mindössze 46-49 dB, így a legtöbb ipari környezetben is kellően halk.
Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF85M230PF -Ventilátor műszaki adatok
Főbb tulajdonságok
Terméktípus: Kényszerített szellőztetésű ventilátor
Terméknév: ClimaSys CV
Termékcsalád: ClimaSys
Cikkszám: NSYCVF85M230PF
Védettségi szint: IP54
Teljesítmény adatok
Légáramlási sebesség: 85 m³/h szabad áramlási sebesség standard szűrővel 50 Hz-en
Légáramlási sebesség: 98 m³/h szabad áramlási sebesség standard szűrővel 60 Hz-en
Maximális nyomás: 50 Pa 0 m³/h légáramlási sebességnél
Szűrő típusa: Standard G2
Elektromos jellemzők
Tápfeszültség: 230 V 50/60 Hz
Tápfeszültség tartomány: 175...253 V
Teljesítményfelvétel: 17 W 50 Hz-en, 15 W 60 Hz-en
Névleges áram: 0,121 A 50 Hz-en, 0,097 A 60 Hz-en
Csatlakozás: Faston csatlakozó
Fizikai jellemzők
Külső magasság: 170 mm
Külső szélesség: 150 mm
Külső mélység: 62 mm
Kivágási méretek: 125 x 125 mm
Zajszint: < 46...49 dB
Csapágy típusa: Golyós
Anyag: Kimeneti rács: injektált hőre lágyuló műanyag (ASA PC)
Szín: Kimeneti rács: szürke (RAL 7035)
Működési feltételek
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...60 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Használati feltételek:
- A légáramlási sebesség függ a munkaponttól, lásd ProClima szoftver
- A környezetnek viszonylag tisztának kell lennie
- A szűrőt rendszeresen tisztítani és cserélni kell
- Kerülni kell a túl gyakori szűrőcserét
- A külső hőmérsékletnek legalább 5 °C-kal alacsonyabbnak kell lennie a belső hőmérsékletnél
Eszköz összetétele
1 axiális motor
2 védőrács: az elülső és hátsó felületeken
1 szűrő: az axiális motor előtt
1 kimeneti rács: elöl
1 kivágási sablon
1 tápkábel
Minősítések
CSA tanúsítvány
Termék adatok
Szín
szürke
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
80 mm