Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MG040 - Kioldóegység TM40G NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 40 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék 690 V AC és 750 V DC névleges feszültségig használható, ami alkalmassá teszi mind váltakozó áramú, mind egyenáramú rendszerekben való alkalmazásra. Működési frekvenciája 50/60 Hz, így univerzálisan használható különböző hálózati rendszerekben. A fix beépítésű megszakítóhoz való rögzítése egyszerű és megbízható. A C103MG040 kioldóegység nem rendelkezik földzárlatvédelemmel, ezért olyan alkalmazásokhoz ajánlott, ahol a rendszer más komponensei biztosítják ezt a védelmi funkciót, vagy ahol erre nincs szükség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MG040 -Kioldóegység TM40G NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 40 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termék vagy alkatrész típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-G
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160, ComPacT NSX100 DC
Alkalmazás: Generátor
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges áramerőssége: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózati típus: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési módja: Fix
Kiegészítő adatok
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartománya [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
Pillanatkioldás védelmi beállítási típus Ii: Fix
Pillanatkioldás védelmi beállítási tartomány [Ii]: 80 A
Földzárlatvédelem: Nélküle
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: Class II
Szennyezettségi fok: 3 megfelelően az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti üzemi hőmérséklet: -25...70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
114 mm
Magasság méret
68 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm