Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C163MG160 - Kioldóegység TM160G NSX 160/250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 160 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX C163MG160 kioldóegység egy professzionális termikus-mágneses védelmi eszköz, amely kifejezetten a generátorok védelméhez lett kifejlesztve. Ez a TM160G típusú trip unit a ComPacT NSX160 és NSX250 megszakítócsaládokkal kompatibilis, és 160 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten. A háromfázisú kivitel (3P3d) minden pólust véd, biztosítva a generátor maximális védelmét.
A kioldóegység kettős védelmi funkcióval rendelkezik: termikus (L) védelem a túlterhelések ellen és mágneses (I) védelem a rövidzárlati áramok ellen. A termikus védelmi tartomány állítható, 0,7-1,0 x In tartományban, ezzel lehetővé téve a pontos beállítást a generátor specifikációinak megfelelően. A hosszú késleltetésű védelmi idő fix értékű, 120-400 másodperc 1,5 x In áramerősségnél. A pillanatnyi védelmi megszólalási érték (Ii) szintén fix, 440 A értékkel, ami gyors reagálást biztosít kritikus rövidzárlati helyzetekben.
A Schneider Electric C163MG160 kioldóegység különösen alkalmas ipari környezetben történő használatra, ahol a megbízható áramellátás és a generátorok védelme kritikus fontosságú. Az eszköz magas üzemi feszültségtartománnyal rendelkezik, akár 690 V AC 50/60 Hz vagy 750 V DC esetén is használható, ami széles körű alkalmazhatóságot biztosít különböző villamos hálózatokban. A fix szerelési mód egyszerű telepítést tesz lehetővé, miközben a Class II elektromos érintésvédelmi osztály és az IP40 védettségi szint (IEC 60529 szerint) magas szintű biztonságot garantál.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C163MG160 - Kioldóegység TM160G NSX 160/250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 160 A, 3P3d műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméksorozat: ComPacT NSX100...250
Termék vagy alkatrész típus: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-G
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilis sorozatok: ComPacT NSX160, ComPacT NSX250, ComPacT NSX160 DC
Alkalmazás: Generátor
Védelmi funkciók
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelmi típus:
L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzár elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Beállítási tartományok
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítási tartomány [Ii]: 440 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 IEC 60529 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
160 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm