Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C253TM200 - Kioldóegység TM200D NSX 250 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 200 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D TM200D kioldó NSX250-hez C253TM200 Schneider
Ez a TM200D egy 3 pólusú 3d termikus-mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 250 megszakítókon használnak. Ez a 200A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
66 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm